Всеукраїнські змагання з шахів

     1519934237 waxu-148-of-174З 1 по 3 березня 2018 року у м. Києві проведено Всеукраїнські змагання з шахів серед працівників освіти – членів Профспілки працівників освіти і науки України, в яких взяли участь 20 збірних команд з областей України. Команду обласної організації Профспілки представляли вчителі м. Первомайська у складі:

-                Саковський Сергій Володимирович, директор ЗОШ №5 І-ІІІ ступенів м. Первомайська,

-                Петренко Сергій Володимирович, тренер-викладач ДЮСШ м. Первомайська,

 -                Мордвіна Інна Сергіївна, вчитель НВК «ДНЗ –ЗОШ І ступеня №2» м. Первомайська,

-                Гребещенко Альона Федосіївна, вчитель ЗОШ № 5 м. Первомайська.

 За підсумками трьох днів змагань переможцями у командному заліку визнано команду Чернігівської області, ІІ місце здобула команда Одеської області, ІІІ місце посіла команда міста Києва.

  Наша команда посіла почесне 12 місце, обійшовши сильних шахістів з Львівської, Київської, Івано-франківської та інших областей.

За активну участь у змаганнях із шахів нашу команду було відзначено Дипломом ЦК Профспілки працівників освіти і науки України та Федерації шахів України.

Обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки висловлює подяку голові Первомайської міської організації Профспілки Сисоєвій Ірині Володимирівні за підготовку та організаційно-фінансове забезпечення обласної команди в змаганнях з шахів.

IMG-a444fd79f974c6b5e55091e7fd0fa89e-V

З офіційних джерел