Незабутня подорож в засніжені Карпати

09879     Зима – чарівна пора року, коли хочеться мріяти, веселитись, розважатись. Саме в цю пору актуальним для освітян Вознесенщини стало питання зимового оздоровлення. Активісти профспілкового руху нашого району об'єднані не тільки професійною діяльністю, а й дозвіллям , і є шанувальниками активного відпочинку, тому було прийняте одностайне рішення здійснити подорож в Карпати.  Величні Карпатські гори приваблюють  не тільки катаннямна лижах, сноубордах,  снігоходах,  квадроциклах або навіть на конях з упряжкою, це ще й краса відпочинку та спілкування з  природою.

     Неймовірною красою вразив нас  туристичний комплекс Захар Беркут.Також нам пощастило відвідати   За́мок Пала́нок (Мука́чівський за́мок)  у закарпатському місті Мукачево, який має цікаву та давню історію. Це унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів, який близько 1350 року вибудував великими зусиллями, за дозволом угорських королів Карла та Людовика Теодор Корятович.Нині в Мукачівському замку розміщений історичний музей.

           А у 2006 році на території цього замку відкрито бронзовий пам'ятник Ілоні Зріні, яка була одним з лідерів у боротьбі за національне визволення Хорватії та Угорщини в 17 столітті. Одну з вулиць Мукачева названо іменем Ілони Зріні і по ній ми теж ступали, ніби поринаючи у сиву глибину віків.

Отже, поїздка видалась незабутньою, з веселими пригодами і гарним настроєм . А всіх , хто цікавиться нашим маршрутом,  запевняємо, що  ціни на проживання в Славську доступні, від нього рукою подати до  туристичного комплексу Захар Беркут,  а місто Мукачево  - не менш привабливе ,ніж Львів.  Отож , подорожуйте і відкривайте для себе найпрекрасніші куточки нашої країни.

        Вознесенська районна організація профспілки працівників освіти вдячна керівникам закладів, головам первинних профспілкових організацій за співпрацю в організації дозвілля, відпочинку і зимового оздоровлення.

Голова Вознесенської районної організації профспілки працівників освіти О.М.Чепілка.

З офіційних джерел