Беззмінний профспілковий лідер.

Творчий портрет

Голови профспілкового комітету, зав.бібліотекою  Миколаївського муніципального колегіуму

Заінчковської Людмили Віталіївни

Профспілкова  робота займає значне місце в житті  завідуючої бібліотекою Миколаївського муніципального колегіуму Миколаївської міської ради 

 Заінчковської Людмили Віталіївни.

З 1996 року Заінчковська  Людмила Віталіївна очолює первинну профспілкову організацію Муніципального колегіуму. Четвертий раз члени профспілки колегіуму одноголосно обирають її головою профкому. А це говорить про те, що терпіння і наполегливість Людмили Віталіївни у рішенні профспілкових проблем роблять її дійсно лідером. Спілчани відмічають, що вона добре знає колектив, не байдужа до потреб людей, доводить розпочате діло до кінця, ніколи не дає  обіцянок, які неможливо виконати, бо добре розуміє, що до кожного слова голови профкому люди прислухаються. Доброзичливе, поважне ставлення до кожного, увага до любої проблеми, якою би вона не здавалася їй маленькою, сприяли здобуттю  належного авторитету  серед її колег та профспілкового активу міста.   

Недаром працівники муніципального колегіуму обрали саме Заінчковську Л.В. своїм профспілковим керівником, бо вважають її справжнім фахівцем за її посадою завідуючої бібліотекою. Адже в  2011 році Людмилу Віталіївну визнано переможцем Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» в номінації «Бібліотека XXI століття».

          А сама Людмила Віталіївна вважає, що шкільна бібліотека сьогодні – це відчинені двері в широкий світ, варто лише переступити поріг, щоб отримати різноманітну інформацію. Під вмілим керівництвом Людмили Віталіївни  бібліотека колегіуму стала справжнім центром пропаганди книги, надійним помічником педагогів у навчанні і вихованні учнів. У зв'язку з цим вона приділяє велику увагу пошуку цілеспрямованих активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними. Людмила Віталіївна, тонко відчуваючи вимоги часу, намагається за допомогою  сучасних  технічних засобів задовольнити будь-які інформаційні запити вчителів і учнів шляхом залучення всіляких інформаційних ресурсів, зробити інформацію доступною та навчити орієнтуватися в безмежному інформаційному просторі за допомогою  комп’ютерів, які підключені до мережі Інтернет та мають веб-камери, електронних каталогів, мультимедійних засобів, сканерів …

Багатство  організаторських здібностей, цілеспрямованість і соціальна активність допомагають  Заінчковській Л.В. охопити профспілковою роботою всі сторони багатогранного життя муніципального колегіуму.

За ініціативою голови профспілки Людмили Віталіївни організовуються вечори  відпочинку, концерти, зустрічі з цікавими людьми, виїзди на природу.  Колектив художньої самодіяльності вчителів  муніципального колегіуму є прикрасою  профспілкових Фестивалів, конкурсів і концертів. Заінчковська Л.В. разом з профактивом дбає про соціальні потреби спілчан, про оздоровлення членів профспілки та їх дітей, врегульовує всі основні питання  життєдіяльності трудового колективу колегіуму.

Саме тому, Заінчковська Л.В. неодноразово нагороджувалася грамотами обласного і міського комітетів профспілки працівників освіти.

Ось така вона, наш беззмінний профспілковий лідер…

 

Голова міськкому профспілки  м. Миколаєва                     С.В.Мовчан

 

З офіційних джерел