Формуємо позитивний імідж Профспілки

IMG 43472

15 грудня 2017 року в приміщенні міської бібліотеки відбулося засідання Райради профспілки працівників освіти і науки Очаківського району.  Відповідно до річного плану Очаківської районної організації профспілки працівників освіти і науки на 2017 рік було розглянуто питання щодо формування позитивного іміджу Профспілки та профспілкового членства, підведено підсумки обласних конкурсів на кращу профспілкову організацію у 2017 році та кращий відеорепортаж про профспілкову організацію, нагальні питання.

 Членами Райради переглянуто відеролики переможців районного та обласного конкурсів на кращу первинну організацію профспілки та відеорепортаж. Первинній організації профспілки працівників Козирської ЗОШ І – ІІІ ступенів було вручено Почесну грамоту Миколаївського обкому профспілки працівників освіти і науки за участь в обласному конкурсі на кращу організацію профспілки. За рекомендацією обкому профспілки, з метою практичного опрацювання матеріалів регіонального (кущового) семінару проведено ділову гру «Завдання Профспілки».

IMG 43514

          З метою інформування профспілчан з питань реформи пенсійного законодавства, змін у призначеннях субсидій у 2017 році на засіданні виступили запрошені начальник Очаківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Лукащук Антоніна Петрівна та виконуючий обов'язки начальника Управління соціального захисту населення в Очаківському районі Маринич Марина Сергіївна. Гості відповіли на низку проблемних запитань, запевнили в подальшій співпраці з районною організацією профспілки працівників освіти району.

          Т.А. Джаноян,

голова Очаківської районної організації Профспілки

З офіційних джерел