Це актуально!

IMG 0604

22 листопада в залі засідань Будинку вчителя міськком Профспілки провів інформаційно-консультативну нараду з головами первинних профспілкових організацій закладів освіти міста Миколаєва.

Слідуючи порядку денному наради, були обговорені пропоновані обласним комітетом Профспілки питання :

- про нову редакцію Закону України «Про освіту» та дії  Профспілки в умовах його запровадження;

- інформація про дії профспілки щодо формування бюджету освіти міста;

- про зміни в пенсійному законодавстві;

- порядок внесення змін та доповнень до колективних договорів;

- про стан внутрішньоспілкової роботи в первинних організаціях міської організації Профспілки.

В роботі семінару, з консультаціями з окреслених питань, взяли участь головний спеціаліст з призначення пенсій Інгульського об,єднаного управління Пенсійного фонду України м.Миколаєва Козаченко Ю.В., головний спеціаліст відділу трудових відносин управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Решетнікова І.Ю.

IMG 0628

 

Голова ММО Профспілки Мовчан С.В. проінформувала колег про Статутні завдання та роботу Профспілки з відстоювання трудових прав членів профспілки –  працівників освіти в процесі прийняття Закону України «Про освіту» та дії Профспілки, повязані з проектом освітянського бюджету міста на 2018 рік.

Також учасники наради проаналізували інформацію обкому Профспілки  про стан внутрішньоспілкової роботи в первинних організаціях. Всі присутні отримали тематичні матеріали з питань організаційної роботи та діловодства.

IMG 0635

За рішенням президії, за підсумками роботи за рік,  грамотами міськкому профспілки Мовчан С.В. нагородила за багаторічну плідну працю та особистий внесок в організаційне зміцнення галузевої  Профспілки профспілковий актив міста.

С.В.Мовчан,

голова Миколаївського міськкому  Профспілки  

З офіційних джерел