Церемонія нагородження «Студент року – 2017»

23621155 1459882914118577 47841728095442471 n

17.11.2017 р. відбулась церемонія нагородження «Студент року – 2017» в рамках святкування Міжнародного дня студента. Традиційно, організатором виступили первинна профспілкова організація студентів університету, на чолі з головою Олесею Миколаївною Олексюк та творчий центр «Естетика». Гостями свята стали хореографічна студія «Slice».

 Кожного року студентство відзначає цей день креативно. Цьогоріч студенти боролися за право стати Королем трону Семи королівств у стилі відомого серіалу «Game of thrones».

Переможці та номінанти отримали статуетки у 14 номінаціях. Також, студенти отримали спеціальні стипендії від «Укрексімбанку».

Піднімали настрій і створювали святкову атмосферу виступи вихованців творчого центру. Готичності та величності заходу надавали виступи хору МНУ імені В. О. Сухомлинського під акомпонування рок-гурту факультету педагогіки та психології. Співочі переможниці минулорічних конкурсів Яна Попович та Анастасія Книга своїми неймовірними голосами додали настрою загадковості та ніжності, натомість драйв подарували енергійні дівчата з хореографічної студії «Естетика» разом з Арутюном Торосяном, а також учасники студії «Slice». Несподіванкою стали перевтілення номінантів у героїв відомого серіалу на екранах, за відеопідтримку та монтаж окрема подяка студентам Кудрявцеву Андрію та Кірєєвій Світлані.

Прес-центр МНУ імені В.О.Сухомлинського

З офіційних джерел