Вивчаємо зміни в законодавстві.

     31 жовтня на базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №4 у вигляді  «круглого столу» відбувся семінар  за участю голів первинних профспілкових організацій, на  якому було обговорено питання:

-   Про нову редакцію Закону України «Про освіту» та дії Профспілки в умовах його запровадження.

-   Про проект Державного бюджету України на 2018 рік та пов’язані з ним дії організаційних ланок Профспілки.

-   Про зміни в пенсійному забезпеченні громадян.

-   Про медичну реформу.

На семінар були запрошені фахівці:

-         Касьянов Максим Геннадійович  - начальник відділу з обслуговування громадян Южноукраїнського об'єднаного  УПФУ в Миколаївській області;

-          Щербина Наталя Михайлівна – начальник відділу охорони здоров'я Департаменту соціальних питань та охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради.

    Запрошені ознайомили присутніх із змінами в пенсійній реформі та розповіли про медичну реформу, дали вичерпні відповіді на запитання, які цікавили присутніх.

     Начальник  УО Сінчук Юрій Михайлович проінформував про бюджет міста та  про державну освітню субвенцію.

    Голова міськпрофради Майстренко Світлана Іванівна довела до відома присутніх про роль профкомів: участь у виконанні Закону, контроль за його дотриманням. Кожній організації надалакоментар – роз’яснення Листа Міністерства освіти. Також проінформувала про дії Профспілки: міська профспілкова організація написала звернення до центральних органів влади, тому що передбачені в проекті державного бюджету на 2018 рік  обсяги освітньої субвенції не забезпечують у повному обсязі першочергові виплати педагогам. Ознайомила з листом обласного комітету, що 14 листопада 2017 року, Федерацією профспілок України, у м. Києві, проводиться Всеукраїнська акція протесту.Інформацію про акцію та зміст Вимог направлено в  кожну  первинну профорганізацію.

     Семінар пройшов в атмосфері живого спілкування та активності всіх його учасників,голови первинних профспілкових організацій  одержану інформацію донесуть до відома всіх спілчан.

     

Заступник голови міськпрофради                                    Гавриш Р.К.

З офіційних джерел