Троїцькій школі – 50!

3554667

50… Це багато чи мало? Одні вважають, що 50- мало, інші – багато.

28 жовтня відбулася зустріч минулого з сучасним довжиною в 50 років. За ці роки змішалося все навколо нас. Змінилась і наша рідна школа, яка й донині залишається символом дитинства й юності, джерелом спогадів шкільного життя.

Наша школа – школа Людяності, тому що людина є найвищою цінністю. В кожній дитині, в кожному педагогові ми бачимо особистість.

Наша школа – школа Добра, тому що розум має бути добрим.

Наша школа – школа Успіху, тому що саме успішна людина має жити, творити в цьому мінливому світі.

Наша школа – школа Радості для учнів, школа творчості для вчителів, спокою для батьків.

До нас завітали усі ті, хто причетний до життя нашої школи, хто долучився до її заснування, хто віддає свою душу і любов дітям сьогодні, хто навчається у її стінах і хто лише планує привести до неї своїх дітей чи онуків.

Урочисту церемонію відкрили перший випускник Величко С.І. та перша першокласниця Ковальчук С.П. веселим шкільним дзвоником. На шкільному святі були присутні почесні гості : в. о. голови Новоодеської райдержадміністрації  Гриценко О.В., заступник голови Новоодеської райради Євгенов В.В.. начальник відділу освіти Багнюк В.І.,  голова працівників райкому профспілки Погоріла О.Г.,  сільський голова Руденко М.О.

Голова районної організації Профспілки працівників працівників освіти Погоріла О.Г. вручила колективу первинної профспілкової організації школи подяку за високий рівень організації навчально-виховного процесу, відповідальне виконання поставлених завдань, створення належних умов для учнів і вчителів та з нагоди 50-річчя закладу. Спілчанам була вручена грошова премія.

5433353

У ході свята присутні згадували свої шкільні роки, переглядаючи фото та відеоматеріали.

У номінації «Золотий фонд школи» були нагороджені ті вчителі, які протягом тривалого часу сіяли зерна доброго, розумного, вічного у серцях дітей: Прозоров В.Є., Іванова Н.І., Руденко Г.М., Тофтул Г.В., Котруца О.М., Савінова Л.М., Безніско О.П., Бондар В.П., Шарт Т.І.

У стінах школи працює вчительська династія родини Прозорових.

Хвилиною мовчання вшанували тих, кого сьогодні вже немає, тих, хто все життя сіяв розумне, добре, вічне.

Школа не тільки навчає, а й виховує патріотів своєї держави. Це випускники – учасники АТО,які стали на захист рідної землі.

 Колишні випускники привітали своїх педагогів-наставників та побажали їм успіхів у нелегкій справі.

На святі своїми виступами радували вокальний ансамбль «Молодиці молодії», який складається з випускників нашої школи (керівник Прозоров В.Є.), дитячий колектив садочку «Білочка», випускник Чернявський Д., який здивував своєю майстерністю та виконанням танцю, і учні школи

Сьогодні нашу школу не можна зрівняти зі школою минувщини. Сьогодні їй - 50! Для навчального закладу наша школа вже доросла, мудра, шляхетна, це острів знань, радості, захоплюючих пригод, що ведуть широкими стежками у цікавий вир життя.

Школа - це наша домівка, в якій ми жили, живемо і будемо жити!!!

За дорученням спілчан профком Троїцької школи

З офіційних джерел