Нарада з профактивом студентів ВНЗ з питань створення належних умов проживання в студентських гуртожитках

     IMG 540324 жовтня п.р. обласним комітетом Профспілки проведено нараду з профспілковим активом студентів ВНЗ м.Миколаєва з питань створення належних умов проживання в студентських гуртожитках.

   Відкрила нараду голова обласної організації Профспілки Оборонько В.М., яка зосередила увагу на активізації роботи профкомів студентів вищих навчальних закладів у вирішенні питань:

 

 

       - оплати студентами за проживання у гуртожитках;

       - покращення умов проживання;

      - здійснення контролю за дотриманням мешканцями гуртожитків правил проживання, збереження майна та обладнаня.

     Зав.відділу обласного комітету Профспілки Максимова Г.М. проінформувала учасників наради про результати перевірки стану гуртожитків, які  проводяться щорічно, на початку навчального року.

      Голова первинної профспілкової організації  студентів НУК імені адмірала Макарова Тарасенко С.О. зупинився на питаннях зміцнення матеріальної бази гуртожитків, а голова первинної профспілкової організації  студентів МНУ ім. Сухомлинського Олексюк О.М.  зазначила роль  профкому щодо співпраці з органами студентського самоврядування.

   Також учасники наради обговорювали питання надання практичної допомоги студентам в оформленні документів для отримання субсидії за проживання в гуртожитках.

    Було розглянуто також ряд пропозицій, які сприятимуть більш активній роботі профкомів у покращенні умов проживання студентів в гуртожитках.

З офіційних джерел