Якщо роботодавцем порушено права працівників

     2451233   На цю тему,  18 жовтня 2017 року, відповідно до плану роботи обласного комітету Профспілки, у приміщенні Веселинівської ЗОШ І- ІІІ ст. відбувся обласний регіональний семінар – навчання для голів первинних профспілкових організацій Веселинівського району, керівників організаційних ланок Профспілки м. Миколаєва,  Очакова, Миколаївського, Очаківського районів та за  участю працівників  апарату обкому Профспілки.

  Відкрила семінар Сорокопуд Г.М., голова  Веселинівської районної організації Профспілки.

  

     Про фінансовий стан освіти  Веселинівського району та матеріальне забезпечення педагогічних працівників   проінформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту  Веселинівської селищної ради  Павлюк І.В.

567743

     Практична частина семінару проходила з використанням інтерактивних методів  і складалася з двох частин: «мозкового штурму» та роботи у групах.

08887

     Учасники семінару обговорювали конкретні ситуації з порушення  роботодавцем  законодавства про працю. Значну увагу було приділено питанням захисту працівників від незаконного звільнення за ініціативою роботодавця, дотримання встановленої законодавством процедури звільнення та порядку застосування дисциплінарних стягнень.

894356

     Також головою профкому Кубряцької ЗОШ І –ІІІ ст. Єфименко Т.О. було проведено засідання профкому з порядком денним : « Про розгляд подання  директора навчального закладу щодо розірвання трудового договору з працівником».

234334

     Кожен учасник семінару отримав інформаційно-методичні матеріали щодо дій виборного органу первинної профспілкової організації при звільненні членів профспілки та застосуванні дисциплінарних стягнень до працівників, обраних до складу профспілкового комітету.

5425768

     Змістовна насиченість, практична спрямованість, різноплановість та актуальність семінару викликали жвавий інтерес і зацікавленість його учасників. 

З офіційних джерел