Набувати нові знання та вміння з соціально – правових питань

     4436Згідно плану основних заходів Миколаївського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки на 2017 рік , 5 жовтня у Міжнародний день вчителя на базі Вознесенської   районної організації Профспілки, Трикратська ЗОШ І –ІІІ ст. відбувся регіональний, міжрайонний семінар - навчання на тему: «Якщо роботодавцем порушено права працівників» за участю голів первинних профспілкових організацій Вознесенського району  та районних організацій Профспілки: Михайлик Н.І. ( Арбузинський район), Левицька Н.В.( Братський район), Дротенко М.А.( Доманівський район), Погоріла О.Г.( Новоодеський район),  Кравчук В.Я. (Єланецький район) та працівників апарату обкому.

     57754

       Відкрила семінар Чепілко О.М., голова  Вознесенської  районної організації Профспілки.

    Савенко Наталія Володимирівна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Олександрівської ОТГ, побажала присутнім плідної роботи.

674324

      Після чого розпочалась  робота  по програмі семінару на основі підібраних соціально – правових ситуацій щодо захисту працівників від незаконного звільнення за ініціативою роботодавця, дотримання встановленої законодавством процедури звільнення, надання згоди  профспілковим комітетом (відмова у наданні згоди) у межах повноважень та порядку  застосування дисциплінарних стягнень. Учасники семінару  прийняли активну участь у проведенні семінару та отримали інформаційно – довідковий матеріал з даної теми.

           7546

          По завершенню навчання для учасників була організована екскурсія  до Трикратського лісу.

З офіційних джерел