Лише той Учитель, хто живе так, як навчає.

На конкурс «Шануймо вчителя свого»

345608

Щоб здивуватися, потрібна мить,  а щоб зробити дивовижну річ, потрібні роки терпіння і наполегливої праці. Якщо ви бажаєте познайомитися зі справжньою чарівницею, тоді вам просто необхідно завітати в ДНЗ №5 ясла-садок комбінованого типу для дітей з вадами зору «Золота рибка», що у місті Первомайську. Тут здійснюються всі дитячі бажання, мрії та сподівання. Саме у цьому закладі працює педагог, спілкування з яким приносить особливу радість як дітям так і батькам, і, звичайно, колегам. Ця людина багата душею, а її очі завжди світяться добротою. Мова йде про невгамовного ентузіаста ДНЗ №5 «Золота рибка», вчителя-дефектолога Трещун Наталію Тимофіївну.

           Наталія Тимофіївна працює в дитячому садочку вже 29 років. День в день вона із задоволенням зустрічає діточок, дарує їм радість спілкування, говорить про просте і складне, відкриває дитячим оченятам світ, грається і сумує разом з ними, робить щодня масу відкриттів, перевтілюється, а у відповідь отримує теплі та сонячні дитячі усмішки.

Як творча особистість Наталія Тимофіївна перетворює прості речі на цікаві та нетрадиційні методики. Її проекти «Ґудзикова карусель», «Лікувальні вузлики» дають змогу у цікавій грі забезпечити формування у дошкільнят з вадами зору усіх сфер пізнавальної діяльності. Педагог постійно друкує свої наробки у педагогічній пресі, ділиться досвідом на сторінці сайту ДНЗ, демонструє високий рівень новаторської творчої діяльності на засіданнях загальносадового клубу для педагогів «Розвиток і корекція». Справжній відпочинок для душі і серця – підготовлені            Трещун Н.Т. засідання клубу «Перлина». Це і музичні хвилинки, і поетичні вечори, і милування картинами. У 2016 році педагог стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Освітній Оскар – 2016», у липні 2017 року отримала перемогу у конкурсі-акції «Я торкаюся майбутнього», який проводився видавництвом   журналу  БВДС.

32309

 

Наталя Тимофіївна справжній друг та наставник для колег, турботлива мати та бабуся. Її велика любов до дітей та віра у краще майбутнє допомагає долати негаразди, розчарування, йти на роботу із задоволенням.

Колектив ДНЗ №5 «Золота рибка» пишається своїм вчителем Наталією Тимофіївною Трещун.

Нам далі йти, нам краще здобувати.

Хай наша доля учительська процвітає,

Бо нам її ділами прославляти!

Голова профкому ДНЗ №5 м. Первомайськ

Тараненко Вікторія

З офіційних джерел