Подорож до Києва

IMG 9129

В червні 2017 року працівники освіти Первомайська за сприяння міської організації профспілки здійснили захоплюючу екскурсію до столиці нашої держави. Першою зупинкою подорожі був найбільший за площею музей в Україні, головна етнографічна «скарбниця» нашої країни – Пирогово. Музей народної архітектури та побуту – архітектурно-ландшафтний комплекс під відкритим небом, який розповідає про всі історико-етнографічні райони України. Тут можна відчути «душу» нашого народу. Пирогово – це величезна жива казка, де змішалися українські хати, широкі поля, тінисті стежки, млини, язичницькі кам'яні ідоли і православні церкви. Чудовий куточок для відпочинку на мальовничій околиці Києва.

Не менш цікавою та пізнавальною була екскурсія до  будівлі Верховної Ради України.  Відвідувачі побували у конференц-залі, кулуарах, на балконі сесійної зали, а також дізналися про історію будівлі, особливості архітектури та зміни в інтер’єрі після реставрації. Вони мали змогу сфотографуватися в Прес-центрі та біля художнього полотна «Державотворення» (художник О. Г. Кулаков), на якому відображено момент прийняття Акту проголошення незалежності України.

Надзвичайно приємним та емоційно насиченим було й завершення подорожі освітян  – похід до Київського Національного Академічного театру оперети на виставу «Летюча миша» Йоганна Штрауса. Уперше на сцені київського театру предстала оперна співачка із США  Ірина Петрік у ролі Розалінди. Вистава залишила неперевершені враження.

           Після екскурсії всі були в чудовому настрої, трішки втомлені,  але задоволені поїздкою. Сподіваємося, такі подорожі стануть доброю традицією.

Сисоєва І.В.,

голова Первомайської міської організації

Профспілки працівників освіти

 

 

З офіційних джерел