Вчитель – це джерело наших теперішніх здобутків.

 Конкурс «Шануймо вчителя свого»

542226

В одному з березневих номерів газети «Вперед» у рубриці «Знай наших» була надрукована стаття про мене. Приємно, і я вдячний автору за добрі слова і мені захотілося більш докладно розповісти про ті чинники, які на мою думку, сприяли моєму успіху.

Якщо хтось не побоїться нашого бездоріжжя і приїде до нас у Новохристофорівку, пройдеться її зеленими вулицями, він неодмінно зазначить, що однією з найкрасивіших будівель нашого села є приміщення школи.

 Ошатна ззовні вона вабить око. Якщо зайдеш в середину, то мимоволі відчуєш захоплення від споглядання інтер’єру її коридорів, чистоти і порядку, що панують в них. Відкрийте двері любого кабінету, загляньте в спортзал, в майстерню, в їдальню, в актовий зал і ваше захоплення нею тільки зросте. Вас не треба буде переконувати, що працюють в ній люди, які люблять свою роботу, роблять все,щоб нам, учням, вчилося добре. Це наші педагоги.

Насамперед, директор Куліш Катерина Андріївна, чуйна і добра людина, яка вже більше тридцяти років очолює школу, щиро радіє кожному успіху, кожному здобутку учнів і вчителів, завуч Шкробот Віктор Петрович, який працює на цій посаді вже більше двадцяти років і який багато зробив для того, щоб я якнайкраще засвоїв фізику, організатор позакласної роботи Миндра Людмила Миколаївна, моя перша вчителька, що має більш ніж двадцятирічний педагогічний стаж. Вони роблять все, щоб навчальний процес йшов відмінно. В школі працюють гуртки, проводиться велика позакласна робота, вчитися в ній цікаво, знаю це на власному досвіді.

Мої улюблені предмети математика і фізика і в цьому велика заслуга вчителів Білої Лариси Станіславівни мого класного керівника та Шкробота Віктора Петровича. Я вдячний адміністрації школи за те, що мені дозволили вивчати фізику і математику за модульною системою, за допомогою якої під керівництвом свого дідуся самостійно вивчав ці предмети за програмою поглибленого рівня.

Я охоче беру участь в концертах, які проводяться в нашій школі і вдячний за ті поради, які надають мені організатор позакласної роботи Миндра Людмила Миколаївна, організатор по роботі з дітьми Голдун Олена Володимирівна і, особливо директор школи Куліш Катерина Андріївна, яка має великий досвід виступів, бо є активним учасником художньої самодіяльності не тільки в районі, але і в області.

Люблю спорт, непогано граю в шахи і вдячний за це, як моєму вчителю фізкультури Курінному Олександру Володимировичу, великому любителю гри в шахи, в минулому переможцю районних змагань, так і батькові Гергілю Євгенію Васильовичу, що в часи свого навчання також був переможцем районних змагань, призером обласних і зараз успішно виступає в обласних змаганнях, але вже серед вчителів.

З приємністю згадую уроки української мови і літератури, що веде у нас Кошева Олена Олександрівна та уроки зарубіжної літератури, що викладає Усатенко Марина Вікторівна. Радий, що вчителями історії у мене були Курінний Олександр Володимирович та Лазарчук Тетяна Василівна – великі майстри своєї справи, що вміють дохідливо і цікаво подати матеріал. Пишаюсь, що я є учнем одного з найкращих вчителів району з хімії і географії Дронь Світлани Олександрівни.

Ще хочу зазначити, в нашій школі виховується почуття радості і гордості за здобутки своїх товаришів. Ми всією школою радіємо перемогам наших учнів та вчителів. І це в нас ведеться здавна.

І мені теж було дуже приємно згадати, як мене зустрічали в школі, після моїх перемог в Рівному. Рукостискання товаришів, усмішки, теплі слова на лінійці і особисто від директора грошова премія – все це підносило настрій.

Окремо хочеться сказати про своїх близьких. Вони в мене педагоги, тато Гергіль Євгеній Васильович, працює в нашій школі, він вчитель трудового навчання, інформатики та керівник гуртків. Для мене він зразок чоловіка який може робити все і намагається передати мені. Це він приохотив мене займатись радіоелектронним конструюванням. Мама моя - Гергіль Олена Миколаївна, теж вчитель. Вона багато зробила для мене і є зразком матері, доброї, ласкавої, що вміє дати лад в сім’ї, в оселі. Поряд з нами в одному будинку живуть дідусь і бабуся. Дід, Гергіль Василь Федорович – пенсіонер, в минулому вчитель Новохристофорівської школи. За фахом він хімік, але крім хімії, добре знає математику, фізику, німецьку і англійську мову, останню, до речі, почав вивчати в 60 років.

І на останок хочу ще розповісти про добрих педагогів, яких я зустрів у своєму житті і таких, яких я навіть не знаю особисто, але вони зробили для мене добро.

Насамперед - це керівник гуртка з радіоелектронного конструювання Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Драпун Ігор Євгенович. В минулому - це ведучий інженер одного з суднобудівних заводів. Він допомагає нашому гуртку радіодеталями, поділився літературою та при потребі надає консультації. Добрим словом згадую працівників районного відділу освіти.

Я переконаний, що вчитель – це джерело наших теперішніх здобутків, він – підвалина для здобуття майбутніх, він – це уособлення Добра і Любові. Нам треба про це пам’ятати і бути вдячним їм. То ж прийміть всі ті, кого я тут згадав в цьому творі, моє щире шанування і вдячність за все те добре, що ви робите для нас.

Вдячний учень Гергіль Євген

Новобузька районна організація Профспілки

З офіційних джерел