Шануймо вчителя свого

11211

«..Учителю! Життя – як на долоні,

По краплі душу іншим віддаєш,

Хоч втома нелюдська сьогодні й вчора,

Любові й праці ти не знаєш меж…»

Представляємо Валентину Микитівну Бишовець – вчителя загальноосвітньої школи № 40 міста Миколаєва, яка зробила любов до дітей своїм життям.

Майже  50 років назад прийшла в педагогіку Валентина Микитівна.

Роки спли­вають, дорослішають і мужніють обличчя учнів. Але знову наступає вересень, і класс Валентини Микитівни  наповнюється гомоном нового шкільного покоління.

Невтомний творчий пошук, самовідданість добро і щедрість душі Валентини Микитівни дарують учням радість кожного нового дня, радість пізнання світу. В колективі помітили організаційні здібності і в далекому 1975 році вперше обрали Валентину Микитівну своїм профспілковим лідером, незмінно, до сьогоднішнього дня вона очолює первинну профспілкову організацію ЗОШ № 40, обрана членом міської організації Профспілки.

За час роботи у школі були введені традиції відзначення для колег-  спілчан  державних, шкільних та  особистих свят. Різноманітні заходи – концерти, відвідування театрів,зустрічі в колі друзів, літературні вечори, КВК та інші стали нормою профспілкового життя школи. За ініціативи голови профкому Бишовець В.М. колектив відвідав екскурсійними поїздками  по рідному краю Трикрати, Мар’їну Рощу, Руську косу,базу відпочинку «Дельфін», «Лиман», Грязеві озера під Цюрупинськом, «Миколаївський степовий заповідник», Кінбурзьку косу, Пелагеївський монастир та ін…121222332

Бишовець Валентина Микитівна - учитель зарубіжної літератури і російської мови, має вищу категорію, нагороджена багатьма грамотами - від шкільних до обласного управління освіти, грамоти за профспілкову роботу, в тому числі Грамоту Президії Федерації Профспілок  України. Керує  у колективі творчою групою учителів  «Компетентний учитель».

Голова Миколаївської міської

організації Профспілки  С.В.Мовчан

Профком ЗОШ № 40

З офіційних джерел