Соціально-економічний напрямок

Доплата за науковий ступень кандидата педагогічних наук заступнику директора

1710201815Чи можна встановлювати доплату за науковий ступінь кандидата педагогічних наук заступнику директора з навчально-виховної роботи в закладі загальної середньої освіти, який має години навчального навантаження? Як встановити відповідність наукового ступеня профілю діяльності?

Абзацом «г» підпункту 3 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» передбачено встановлення доплат працівникам за науковий ступінь кандидата наук у граничному розмірі 15% посадового окладу (ставки заробітної плати). Передбачено також, що зазначені доплати встановлюються працівникам, якщо їх діяльність за профілем збігається з наявним науковим ступенем. Відповідність наукового ступеня профілю діяльності працівника на займаній посаді визначається керівником закладу.

Детальніше...

Педагогічна інтернатура

IMG 65690505Відповідно до Концепції розвитку педагогічної освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України 16 липня 2018 року № 776,професійне навчання педагогічних працівників  складається з трьох основних етапів:

     - відправну формальну освіту;

    - початок професійної діяльності — педагогічну інтернатуру, яка повинна супроводжуватися комплексом спеціальних заходів сприяння входженню працівника в професію;

     - безперервний професійний розвиток;

Детальніше...

Складові заробітної плати заступника директора закладу загальної середньої освіти

1890003010Чинними умовами оплати праці посадовий оклад заступника директора закладу загальної середньої освітине визначені — їх розраховують на основі посадового окладу директора.

Заступнику директора ЗЗСО посадовий оклад установлюють на 5–15% нижче посадового окладу директора.

Право встановлювати конкретний посадовий оклад заступнику належить директору відповідно до пункту 4 Постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298.

Детальніше...

Щодо оплати праці вихователів груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти

    22101052 Групи подовженого дня фінансують за кошти засновника та інші кошти, не заборонені законодавством.

Організовуючи роботу групи подовженого дня, засновник має:

- забезпечити наявність необхідної матеріально-технічної бази;

- забезпечити умови для організації харчування та денного відпочинку (сну) учнів організувати дозвілля учнів;

Документи:
Скачать файл (1_9-535.pdf)1_9-535.pdf[ ]75 Kb

Детальніше...

Робочий час вчителя на тарифну ставку

07591710Робочий час вчителя залежить від:

- розкладу уроків;

- планів виховної та методичної роботи;

Робочий час вчителя включає час виконання педагогом :

- навчальної, виховної, методичної, організаційної роботи іншої педагогічної діяльності, передбаченої трудовим договором.

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел