Досвід роботи

Учитель! В імені твоїм…

464476543

     У світі є безліч професій. Всі вони різні і, звичайно, кожна необхідна по-своєму. Але мені хотілося б виділити одну – професію вчителя, тому що я вважаю її дуже важливою. Вчитель навчає, вкладає в людину знання, свій досвід і навіть у деякі моменти наставляє свого учня на вірний шлях, допомагає прийняти правильне рішення.

   У вік комп'ютерних технологій ця професія не в моді. Тим менше випадкових людей стають «наставниками дитячих сердець». І нехай, але бути вчителем – велика честь! Це дар, покликання!

Детальніше...

Глибока мудрості блакить

0739Сива птаха щедро вибілила скроні...

Заглянула в очі – а там неба синь!

Синь прозора, чиста, барвінкова...

В оту синь – немов у небо линь!

Півстоліття дивляться на учнів

Очі ті, що світяться теплом.

Півстоліття сіє добре й вічне

Серце те, що сповнене добром.

Хай же проростають ці зернята

В кожного, хто їх в долоньки взяв.

Детальніше...

Змагання працівників освіти міста Южноукраїнська

9000876

11 жовтня 2017 року на базі тиру ЮЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни, з нагоди державного свята - Дня захисника України, пройшли змагання з кульової стрільби у рамках міського етапу Спартакіади серед працівників освіти.

Організаторами  заходу були  Южноукраїнська міська профспілкова організація працівників освіти та  вчитель предмету «Захист Вітчизни» ЮЗШ № 1 ім. Захисників Вітчизни Головатий Ю.В.

Серед запрошених гостей змагань були представники військового комісаріату, українського козацтва та воїни АТО і воїн-інтернаціоналіст Фодченко М.І.

Детальніше...

Профспілка стоїть на захисті працівників

IMG 6432

У Миколаївському районі проведено засідання колегії відділу освіти.

Оним із питань колегії було питання  «Про роботу районної організації Профспілки в умовах децентралізації».

З інформацією виступила голова районної організації Профспілки Коганова Валентина Григорівна.

Детальніше...

Свято довжиною на цілий рік

8976
  Напередодні  освітянського  свята,  28.09.2017  року,  для працівників  закладів  освіти   Вознесенського району, запрошений до м. Вознесенська  Миколаївський академічний український  театр драми та музичної комедії.

        Саме завдяки тісній співпраці  та за їх  підтримкою: Вознесенської РДА, голова Баланюк Наталія Юріївна, начальник районного відділу освіти Керлан Н.В; Олекансандрівської ОТГ, голова Бензар Микола Миколайович, начальник відділу освіти  Савенко Наталія Володимирівна; Бузької ОТГ, голова  Заволока  Юрій Юрійович, Прибужанівської ОТГ, голова Тараненко Олександр Анатолійович, начальник відділу освіти Копієвський Ігор Вікторович, цей день для освітян району був вихідним з подальшим ущільненням програмового матеріалу. І не просто вихідний , а справжнісіньке  Свято довжиною на цілий рік (так висловилися освітяни).

Детальніше...

Більше статей...

З офіційних джерел