Профспілка звітує

Збиратись разом – це початок.

Триматись разом – це прогрес.

Працювати разом – успіх!

 

IMG-9656b6c015571a2ee9ca429cd4fefc85-V25 лютого 2019 року у Мішково-Погорілівській опорній ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися профспілкові звітно-виборні збори.

Директор школи – Горик Світлана Михайлівна.

Голова первинної профспілкової організації – Денисова Надія Борисівна.

На порядку денному були:

 

1. Звіт профспілкового комітету за звітний період.

2. Звіт ревізійної комісії.

3. Вибори голови профспілки, членів ПК, ревізійної комісії та обрання делегатів на районну звітно-виборну конференцію.

Збори високо оцінили роботу профспілкового комітету. В обговоренні його діяльності члени профспілкової організації зазначили, що завдяки зусиллям ПК у колективі створений сприятливий морально-психологічний мікроклімат та позитивний імідж навчального закладу.

IMG-bc79a3232306c8b80d6e105a3c46a1f0-V

Основною метою в роботі профспілкового комітету є піклування про кожного працівника, незалежно від стажу, віку, посади, надання членам профспілки допомоги у вирішенні як професійних, так і соціальних питань, підтримка молодих спеціалістів, ветеранів праці.

Одностайним рішенням звітно-виборних зборів первинної профспілкової організації М-Погорілівської опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів було обрано вчителя початкових класів Денисову Надію Борисівну.

Також збори відмітили, що тільки завдяки тісній співпраці профспілки та адміністрації, школа стає школою розвитку та самореалізації особистості. Управління навчальним закладом стає оптимальним, об’єднуючим. Змінюється стиль управління.Адміністрація закладу підтримує добрі починання та задуми профспілкового комітету.

Кожному члену профспілкової організації надається можливість творити, виразити свою індивідуальність, висловити свою думку, проявити принциповість та ініціативу.

IMG-b38cc0011e0d6d3334287de3ef73f0e5-V

Отже, сучасна профспілка – це мобільний, консолідуючий орган. Суть якого – допомагати людям. Профспілка свої завдання виконує!

За профспілками – майбутнє!

Разом – ми сила!

З офіційних джерел