Плануємо та діємо!

30.01.2019 1Відповідно річного плану роботи 30 січня 2019 року було проведено засідання Ради Вознесенської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

На засіданні було підведено підсумки роботи Профспілки з усіх основних статутних напрямків, умов угод, колдоговорів за 2018 рік та сплановано роботу на 2019 рік. Основні завдання для діяльності ради, голів первинних профспілкових організацій було визначено змістом Постанови президії обласного комітету Профспілки та актуальними питаннями, які є важливими на місцевому рівні у період реформування освітньої галузі та процесу децентралізації.

 

Крючкова С.О., аналізуючи діяльність профспілки за 2018 рік, акцентувала увагу присутніх на активних діях Центрального та обласного комітету Профспілки, які проводять постійну наполегливу роботу щодо дотримання статутних вимог у впровадженні профспілкових ідей та відстоюванні трудових, соціально-економічних прав та інтересів спілчан на місцях.

Підводячи підсумок засідання Ради, присутні прийшли до висновку, що 2019 рік буде багатим на різні події та заходи, соціальні зміни тощо.

Крючкова С.О., голова Вознесенської міської

організації Профспілки працівників освіти

З офіційних джерел