Маринівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів – 90 років

IMG 20181026 122705

       Особливою подією для жителів Маринівки стало святкування 90 – річчя Маринівської ЗОШ І-ІІІ ст., яке відбулося 26 жовтня.

         Розділити радість свята з педагогічним колективом школи прийшли шановані педагоги, випускники різних років, їх батьки та представники влади. У ювілейний день колектив школи почув на свою адресу теплі слова від багатьох гостей. Щирі привітання звучали від голови Доманівської райдержадміністрації Осадчука Є.Л., який поздоровив учнів та вчителів на чолі з директором Русило С.М. з визначною подією школи, подарував пам’ятний адрес та подякував педагогічним працівникам за тепло своїх сердець, які вони віддають своїм вихованцям. Привітання звучали від Маринівського сільського голови Бройченка В.М., радника голови Доманівської районної ради Кучера Є.В., голови Доманівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Чорної О.М., колишніх випускників та вчителів.

IMG-18f5690219eb8a19918c05bf6a150b12-V

  За роки свого існування школа здобула заслужений авторитет у районі та  виховала безліч гідних учнів, результат успішного навчання яких – призові місця на олімпіадах та конкурсах.

 Поздоровлення від гостей свята перепліталися з чудовою концертною програмою та веселою лотереєю. Захід пройшов у дружній теплій атмосфері.

  Зичимо колективу Маринівської школи життєвих успіхів, процвітання і подальших перемог.

О.Чорна, голова Доманівської райради Профспілки

З офіційних джерел