Миколаївська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України
«Регіональні аспекти стратегії державної політики в галузі освіти Миколаївщини»

26 серпня , в форматі онлайн, відбулась обласна серпнева конференція працівників освіти Миколаївської області «Регіональні аспекти стратегії державної політики в галузі освіти Миколаївщини». Співорганізатором конференції став обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки. В роботі конференції взяла участь та привітала освітян заступник голови облдержадміністрації з соціальних та гуманітарних питань Янішевська Оксана Альбінівна.
До учасників онлайн – конференції, освітян області звернулась у своєму виступі голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Оборонько Віра Михайлівна, яка окреслила позицію обласної освітянської Профспілки на сучасному етапі та завдання, що стоять перед профспілкою в новому навчальному році. «В центрі уваги Профспілки – Вчитель», наголосила керівник обласної Профспілки.




Обласний комітет Профспілки та районні, міські, вузівські організації профспілки працівників освіти і науки роблять все можливе для того, щоб влітку цього року, в період відпусток освітян та шкільних і студентських канікул, кожний бажаючий міг добре відпочити, оздоровитись, набратись сил, енергії та бадьорості на весь новий навчальний рік.
18 
