Основні заходи обкому профспілки
VII з’їзд Федерації профспілок України: підбито підсумки роботи за п’ять років
24 березня 2016 року у Києві відбувся VII з’їзд Федерації профспілок України – найчисельнішого національного профоб’єднання, що об’єднує у свої лавах 6,4 мільйонів членів профспілок.
У роботі з’їзді взяли участь понад тисячу учасників – 619 делегатів від 43 всеукраїнських профспілок та усіх регіональних профоб’єднань, представники СПО сторони роботодавців на Національному рівні, Кабінету Міністрів України, міністерств і відомств, керівники об’єднань роботодавців, представники МОП, Національної служби посередництва і примирення, міжнародні делегації національних профцентрів Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Молдови, Німеччини, Польщі, Туреччини, Бельгії.
Захист спілчан у сучасних економічно-соціальних умовах
22 березня 2016 року у м. Києві відбулося засідання президії Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України з розгляду актуальних та гострих питань порядку денного, які насамперед стосувалися: роботи виборних органів організаційних ланок Профспілки в умовах децентралізації; забезпечення фінансування професійно-технічних навчальних закладів у 2016 році; внутрішньоспілкової роботи.
В засіданні президії взяла участь голова обласної організації Профспілки В.М.Оборонько.
Президія прийняла відповідні постанови для їх координації та виконання.
Підвищуємо професійність через навчання профактиву
16 березня 2016 року відбувся семінар – навчання голів первинних профспілкових організацій Жовтневого району за участю працівників обласного комітету Профспілки
На початку роботи семінару усі присутні переглянули профспілкові мотиваційні відеопроекти, підготовлені обкомом Профспілки.
На семінарі були розглянуті актуальні і найважливіші питання організаційної та внутрішньоспілкової роботи в первинних профспілкових організаціях, колективно – договірного регулювання трудових відносин та діяльності виборних профорганів щодо представництва інтересів працівників під час укладання та виконання колективних договорів.
Шлях до співпраці.
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова (м.Миколаїв) єдиний в Україні унікальний вищий навчальний заклад, який готує фахівців для суднобудівної галузі та морегосподарського комплексу України, країн зарубіжжя за міжнародними нормами і вимогами. Підтвердженням цього є отримання в 2015 році міжнародного та державного сертифікатів якості підготовки фахівців ІSO 9001:2008 та ДСТУ ІSO 9001:2009 від світового лідера серед кваліфікаційних товариств «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна».
Фінансування профтехосвіти – відповідь Мінфіну
На звернення учасників І пленуму ЦК Профспілки до Прем’єр-міністра України з приводу критичної ситуації, в якій опинилися професійно-технічні навчальні заклади з прийняттям Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», за дорученням Секретаріату Кабінету Міністрів України 3.03.2016 надійшла відповідь від Міністерства фінансів України листом № 31-07010-07/23-516/663.
У листі-відповіді, зокрема зазначається, що з метою надання підтримки місцевим бюджетам постановою Кабінету Міністрів України від 4.02.2016 № 727 розподілено обсяг стабілізаційної дотації у сумі 500 тисяч гривен для спрямування вказаних коштів на видатки професійно-технічної освіти.
Зазначено також, що станом на 1.02.2016 обсяг нерозподілених вільних залишків коштів всього по Україні 18,9 млрд. грн.
За матеріалами сайту ЦК Профспілки